Startování koštat 2013

Něco málo povídání a fotoreport z moc pěkného eventu.

Vynechat event, který se koná 5 minut pěší chůze od domu, to se prostě nedá. Takže jsme po obědě naložili Alenku do kočárku a vydali se vyhlížet přistávací plochu pro čarodejnice a černokněžníky. Něšla přehlédnout, protože na tom jediném správném místě seděl Pivní Pupek s epesním kloboukem na hlavě :) Sotva jsme otiskli razítko do neposkvrněného logbooku, začali přilétat další. Následovalo šmelení s amulety a přívěsky s magickými čísly… Vše se pak pomalu chystalo k zlatému hřebu dne.

Tím byl turnaj ve Famfrpálu. Hřistě bylo bleskurychle vytyčeno, lid kouzelnický byl rozdělen do dvou nepočetných skupin a výkopem camrálu začal zuřivý boj. Koštata se míhala sem a tam, camrál se chvílemi pohyboval víc vzduchem než po zemi, ale nakonec se ho podařilo dostrkat do branky. Následoval zuřivý hon na Zlatonku, o kterou (kterého) jsem měl docela strach :) Přežil, snad i bez zranění :)

Následovalo vyhlášení vítězů, volba nejhezčí masky, společné focení a volná zábava. Moc jsme si to užili a děkujeme Pivnímu Pupkovi a Freťuli za organizaci. Kdo se dostavil, tak určitě nelitoval a kdo ne, ten o hodně přišel. Ostatně fotky hovoří za vše :)